Chcete-li zjistit, zda splňujete
kritéria pro účast, klikněte zde

Otázky před screeningem

Jak jste se o nás dozvěděli?  
Datum narození potenciálního účastníka (Rodiče nebo zákonní zástupci potencionálních účastníků mladších 18 let mohou vyplnit dotazník jménem dítěte.)
Vyberte své pohlaví:

Byla u potenciálního účastníka diagnostikována ulcerózní kolitida (UC) lékařem?

Byla UC u potencionálního účastníka potvrzena provedením endoskopie?

Trpí potenciální účastník v současné době vzplanutím příznaků UC? „Vzplanutí“ nebo „aktivní příznaky“ jsou obvykle potíže, jako jsou častá nebo naléhavá stolice, průjem, krvavá stolice a/nebo bolest břicha. Můžete také zaznamenat únavu, nechutenství a ztrátu hmotnosti.

Byla u potencionálního účastníka provedena dohledová kolonoskopie? Dohledová kolonoskopie je procedura, která se provádí po potvrzení diagnózy onemocnění gastrointestinálního traktu (GI) nebo poruchy, jako je UC.

Byla u potencionálního účastníka diagnostikována Crohnova choroba (CD) nebo neurčitá kolitida (IC)?

Byl potenciální účastník v posledních 3 měsících hospitalizován z důvodu vzplanutí příznaků UC, jež vyžadovaly intravenózní (i.v.) podání steroidů?

Bylo u potencionálního účastníka provedeno částečné nebo úplné odstranění tlustého střeva, rovněž známé jako kolektomie?

Co se týče léků k léčbě UC, uveďte prosím prohlášení, které nejlépe popisuje potenciálního účastníka.


Pokud se rozhodnete pro uložení svých údajů a budeme-li Vás chtít v budoucnu kontaktovat ohledně studie ELEVATE, sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost.

Vezměte prosím na vědomí, že Vaše preference bude zohledněna, ale můžeme vás kontaktovat pomocí jakýchkoli metod, které uvedete (SMS, telefon, e-mail).